Giriş Kayıt

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Kimler Ameliyat Olabilir?

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

18 ile 60 yaş arasındaki VKİ 40 ve üzerinde olan obez hastalar ameliyattan büyük fayda görürler. VKİ 35 ile 40 arasında olan obezite hastaları ise eşlik eden hastalıkları mevcutsa ameliyat önerilmektedir. Örneğin şeker hastalığı, kalp ve damar rahatsızlıkları, solunum sistemi rahatsızlıkları, metabolik bozukluklar, ciddi eklem rahatsızlıkları, şişmanlıkla ilgili fizyolojik ve psikolojik problemler gibi rahatsızlıkları bulunanlarda kilo verme ile bu rahatsızlıklarda ciddi iyileşmeler olacaktır. Tip 2 şeker hastalarında obezite cerrahisi ile pankreasta kan şekerini düzenleyen Beta hücrelerinin fonksiyonlarında ciddi iyileşmeler yaptığı kanıtlanmıştır. Obezite cerrahisi geçiren şeker hastalarında ilk günden itibaren insülin ihtiyacı %25 azalmakta, şeker ilaçları kullanım ihtiyacı ise yarıya düşmektedir. Kilo vermenin devam etmesi ve normal kilolara ulaşma ile bu ilaçlar kesilebilmektedir. VKİ 30 ile 35 arasında olan Tip 2 Şeker hastaları içinde, şeker hastalığının düzelmesi için obezite cerrahisi uygulanabilmektedir.

 

@kellykeegs *Opens New Browser* *Opens Twitter Again*

Who we are..?

Duis malesuada commodo vulputate ptesque massa. Etiam tortor ligula, efficitur maximus rhoncus, egestas ut ligula. Maecenas ut auctor ante. Etiam mattis consequat ligula in pretium.

Newsletter

Aliquam ut justo vitae velit luctus cursus eu pharetra elit. Vestibulum sit amet tsete tincidunt ante. Integer blandit sollicitudin dui.
Sed sapien ex, placerat et blandit a, ornare non justo. Pellentesque habitant.
* It really works! Real Updates
We are never spam...!

SP Quick Contact

Get in Touch

Telephone : (001) 987 654 3210
Fax : (001) 987 654 3210
Email : email@yourwebsite.com

 

Your Company LTD
1110 Evergreen Lane, Behind Master Road
Los Angeles, CA 90017

Monday to Friday: 9am to 5pm
Saturday and Sunday: Closed